| Biologie a întrebat:

De unde as putea cumpara o soparla gecko leopard?

Răspuns Câştigător
| sonya a răspuns:

De la un pet shop din oras. Dar poti cauta si pe google: "cumpar gecko" si vei gasi. Indicat este sa il si vezi inainte de a-l cumpara. Si nu uita ca trebuie sa ii asiguri anumite conditii, iar daca nu poti face asta incearca un animalut mai putin pretentios.

Pa, pa.

2 răspunsuri:
| Ferezan_Victor_1981 a răspuns:

Salutare. Am una de dat, deci nu vanzare. Daca esti interesat, da-mi un semn pe vferezan@yahoo.co.uk
Multumesc.

| Biologie explică (pentru Ferezan_Victor_1981):

Da, sunt interesat de Soparla Gecko leopard si v-am trimis o cerere de prietenie pe yahoo.
Ma cheama bobvanbulten pe yahoo.
Multumesc pentru oferta dumneavoastra.