| Armaghedon7 a întrebat:

Mi-a dat un coleg un cont de metin2 (ce am zis hai sa incerc happy ). Si am facut lv 46 sura BM acum am o problema nu stiu unde sa cresc...straight face. Imi poate spune cineva si sa imi zica si de la lvl mai mari... Fundawinking
P. S am armat si vreo 350-340 def.si as vrea sa cresc repede

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| xXRyuXx a răspuns:

Du-te in turnu demonilor

| Dorinutzu_3203 a răspuns:

Pai...ca sa cresti repede du-te la bo in party...numai in party cresti bine( bo=black orc=orcii negri langa templu!)