| RobertIDiablo a întrebat:

Salutare TPU, stie cineva un DR. Veterinar care se ocupa si se pricepe in cuparea urechilor la caini? oras Craiova

Răspuns Câştigător
| Vikaa a răspuns:

Ceau,cuparea urechilor la caini nu o mai prea fac veterinarii ca e lege, nici in concursuri nu mai sunt primiti cei ce au caini cu urechile cupate, incearca sa suni la oamenii astia https://www.clinypet.ro/servicii.html,dar din cate imi aduc aminte cei din Craiova nu mai executa din spusele unor persoane de pe grupurile de Amstaff si Pitt

| RobertIDiablo explică (pentru Vikaa):

Am inteles, multumesc frumos pentru raspuns.

1 răspuns: