| Onose_Iulian_1997 a întrebat:

Salutare TPU sunt din Barlad si as vrea sa incerc pescuitul pe raul Barlad si as vrea sa aflu niste locuri de pescuit.

Răspuns Câştigător
| OrangeFga a răspuns:

Am pescuit si eu de cateva ori pe Barlad,insa n-am prins cine stie ce pesti mari, multi guvizi laughing, si peste relativ mic, cat palma.
Locuri nu stiu cum sa-ti explic, insa incearca sa nu stai pe langa salcii/stufaris, ca vei fi nevoit sa ti tai nailonul ca sa-ti mai poti scoate undita.
Mult noroc la pescuit.