| MarianMihai12 a întrebat:

Salutare tuturor! Locuiesc in Ilfov si din cauza plictiselii si a curiozitatii am mers azi pe canalul de irigatii din apropierea casei pentru a face o partida de pescuit cum faceam odata in copilarie. Lumea vorbea ca acolo nu mai exista peste din cauza scurgerilor de detergenti ale unei spalatorii auto. Odata ajuns acolo am folosit pe post de nada malai si in carlig rama, nici o trasatura, dar dupa un timp am inceput sa vad in apa bancuri de pesti de marimi diferite. Aveti vreo idee cum as putea aborda o partida de pescuit pe acest canal de irigatii?

Răspuns Câştigător
| Bizon95 a răspuns:

Ii dai de baut lui Aquaman si vorbeste el cu pestii big grin

1 răspuns:
| madalinn215 a răspuns:

Te duci la ei si ii chemi love struck