| candygirl a întrebat:

Se poate sa invat sa cant la chitara singura? adica fara sa iau ore.

Răspuns Câştigător
| camy_6593 a răspuns:

Poti.intra pe youtube si cauta si poti sa invetzi de acolo gratis.imi dai fundita?
plss

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Daca ai talent atunci...da!
poti incerca sa te uiti la tutoriale pe youtube!
ex :
http://www.youtube.com/watch?v=Vjb-FwIHnl0

| katy a răspuns:

Se poate dar e mai greu, ai putea merge la un club al copiilor sau palat al copiilor unde cursurile sunt gratuite

| HappyCandy a răspuns:

Da dar oricum nu te inveti corect asa a facut si fratele meu si cinta destul de bine dar cind a inceput sa aiba ore primea doar observatii deoarece cinta cum i se dadea in cap, dar totusi pot recunoaste ca cu ajutorul profului inveti mai repede si mai bine
Te sfatui sa nu te inveti fara profesor, dar daca tata sau mama or altcineva din rudele tale poate atunci se mosteneste si talentul dar iti poate fi si el profesor
Eu totusi te ajut uite un sait aici poti vedea mai multe cintece nu toar la chitara dar tu selecteaza varianta guitar
http://www.8notes.com/

| EuDuDa a răspuns:

Dalove struck

| dary1997 a răspuns:

Eu am invatat sa cant fb singura, cu ajutorul tutorialelor de pe youtube, cu acordurile explicate pe net etc.asa ca nu vad dc nu ai putea si u big grin:X