| anonim_4396 a întrebat:

Se pot cumpăra de undeva creioane faber castell polychromos la bucata?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poti intreba la librărie?

| DaCumSaNu a răspuns:

Nu, nu poti. Vrei doar 2-3culori sau n-ai suficienti bani pentru a cumpara o cutie? Cred ca e a doua varianta. Ai spus ca vrei creioane pentru profesionisti, deci esti un desenator profesionist. Atunci de ce te zcarcesti? Sa nu-mi spui ca nu-ti trebuie o cutie intreaga penntru ca n-ai nevoie de culorile x, y si z. Un profesionist, cum se intelege ca esti tu, are nevoie de cat mai multe culori.

| Alll3x a răspuns:

Din pacate nu ai sanse sa gasesti la bucata. doar la cutie. intreaba la o librarie.( o zi frumoasa )

| JackTD a răspuns:

Nu cred ca o sa gasesti la bucata... Mai multe sanse sa gasesti o cutie.
Succese