| KiryuZero a întrebat:

Spuneti-mi pokemonul vostru preferat(daca va place acelasi pokemon aveti funda)

Răspuns Câştigător
| cățelușa56 a răspuns:

Veverita aia albastra da nu mai stiu cum se numeste

7 răspunsuri:
| EmotionalKoma a răspuns:

Pikachu :X

| TicTacUser a răspuns:

Pikachu.:X. fundita? am nevoie

| r2d2 a răspuns:

Charmander =D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine te-ai lasa de net si ai incepe sa te uiti numai la desenele tale si sa ne lasi in pace!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jiglipuf rolling on the floor

| paramore_7972 a răspuns:

Ma uitam si eu cand eram mica si era o broasca testoasa dar nu stiu cum se mai numeste.big grinbig grin

| pika a răspuns:

Mie nu mi-au placut niciodata aceste desene, in schimb imi placea numai de pikachu cand zicea:"pica, pica pikachuuu!"laughing