| primer55 a întrebat:

Stau la aparatament, in apropiere de Iasi si vreau sa adopt un catel de apartament, de talie mica (metis bichon, terrier, etc, dar de talie mica sa fie). Cine are pui si vrea sa-l dea spre adoptie sau daca stiti pe cineva care are catel de talie mica, sa lase un raspuns.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| animalprotect a răspuns:

Nu te pot ajuta decat cu acest site:http://www.adoptiicaini.ro/? s=bichon&cat=-339%2C-332%2C-141%2C-1588%2C-7708%2C-1457%2C-1587%2C-2592%2C-2593%2C-212

2 răspunsuri:
| cryss_1828 a răspuns:

Http://www.animale.ro/forum/forumdisplay.php?f=186 intra aici daca doresti.sunt atatea suflete nevinovate.iti poti alege care doresti, ai date de contact la fiecare.