| c0pil1n a întrebat:

Stie cineva cat ma costa toate vaccinurile necesare pentru un pui de catelus talie mica?
Am un pui de caine care are aproximativ o luna jumate si are o problema la piciorusul stang. Cred ca este o malformatie si nu imi permit sa-i achit operatiile. Mai am inca 4 caini.
Am nevoie de aceasta informatie deoarece ca sa predau catelusa la un centru de adoptie specializat de la noi o primeste doar cu toate vaccinurile. Stiu ca sunt si alte centre care platesc ei tot. Dar pe cei de aici ii stiu si nu isi bat joc de animale. Au foarte multe cereri si din strainatate.
Ma intereseaza sa stiu doar pretul si cate vaccinuri trebuie sa-i fac. Multumesc

1 răspuns:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Vreo 200 de lei.