| PastilăBă a întrebat:

Stie cineva cum se castiga credit pe "imvu"?

Răspuns Câştigător
| iza03zu a răspuns:

Pai cu conturi...stii sa faci? care iti da 1500 daca nu stii asa anunta-ma altfel nu stiu...byee:*:*:*

2 răspunsuri:
| TwEEty_9286 a răspuns:

1.Prima oara va face-ti un cont pewww.PayPal.com ;
Langa Log IN se afla Sing Up
Prima oara va v-a aparea 3 categori:
*Personal
**Premier
***Business
O alegeti pe Personal
M-ai departe completati cu datele personale.
Dupa ce ati completat va va aparea o pagina pe care iti va cere:
-card numbera
Treceti peste inchideti fereastra aceea, si intrati in mail, unde veti avea un e-mai referitor la confirmarea adreseii.
Apoi intrati pe: http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=DianaCuc
Dati pe Sing Up completati datele si va puteti Logha.
Ptr Welcome primiti 6$
Veti gasi jocuri care va vor aduce cate 4 dolari, iar in primele 5-10 mine de la incepere veti reusi sa faceti 27$