| clady_5716 a întrebat:

Stie cineva de la ce varsta se face dans-ul?

Răspuns Câştigător
| Lacramioara_6794 a răspuns:

Eu am facut dansuri aproape 3 ani de zile la 2 cluburi diferite. La primul club m-am inscris la 8-9ani iar la al doilea club pe la 10-12 ani. Daca stii sa te misti nu conteaza arsta cunosc fete care au venit de pe la 18 ani.

4 răspunsuri:
| Ilusion :X a răspuns:

:X Cariera mea de dansator.:X

4-5 ani 7-8 = Dansuri de societate. Trofee full in camera.
8-9 = Dansuri populare. Favorit, Etno :X
9 Ani... = Break Dance :X

| scumpikkk a răspuns:

Pai cred ca se incepe cam pe la 4-5 ani tongue

| LightBlue a răspuns:

Eu cred ca nu conteaza varsta happy daca te referi la dansuri

| RaLuCk a răspuns:

Nu conteaza varsta daca te duci la 10 sau la 6 tot aia este! Trebuie doar sa te duci la inceputul cursurilor pentru varsta ta!