| SpaceCookieCat a întrebat:

Stie cineva de unde pot cumpara o testoasa de uscat in Bucuresti?

2 răspunsuri:
| christine99 a răspuns:

La ce iti trebuie o testoasa? cred ca au si risc de disparitie! Ia-ti un caine sau o pisica, si lasa animalele salbatice in habitatul lor. Cumpararea animalelor incurajeaza capturare fortata si suferinta lor deci nu incurajez asta. Sunt sute de animalute la adapost, foste cadouri de sarbatori pe care stapanii le-au aruncat apoi in strada sa moara. Ar fi o fapta buna sa le ingrijesti pe ele, care au nevoie de asta.

| 2EXA a răspuns:

Orice pet shop. Sau de pe net