| fifilini a întrebat:

Stie cineva jocuri mmorpg pentru fete

Răspuns Câştigător
| Cretaker a răspuns:

Http://www.freemmogamer.com/

meh, depinde si ce genuri iti plac, cele pe tema anime, 2D, 3D, Sci-Fi...

13 răspunsuri:
| Elmma9 a răspuns:

TheSims, TheSims2, TheSims3

| MBG a răspuns:

Aproape toate jocurile mmorpg au si jucatori pentru fete.
Incearca Talisman Online. Are o fata numita Fairy (Zana), are rochie, deci este clar ca este de fete! lps fundita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt multe mai frumoaso vrei sa vb cu mine pe mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai intra pe girlsense

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu e http://giocogiochi.it/Gioca/1456/Marians_World.html asta e si de baieti si

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai metin2 sv privat alea is si pentru fete si pentru baietitongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Is multe jocuri fete si baieti ex: metin2 awake frezetimemt 2 mt 2 ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stardoll; lady popular(astea sunt MMO) sau mt2; king of kings; talisman; 4story

| CristinaSexy a răspuns:

Intra pe site-ul agame da pe multiplayer si la mmo si gasesti de toate

| goingtodeath12 a răspuns:

Lady popular, farmerama, ferma vesela si ckam atat

| ladypopular_6941 a răspuns:

Da sigur incearca www.ladypopular.ro este ff misto cu domnisoare eu am nivel 15 si numele Alinageorgy o sa iti placa ai sa vezi ...acest joc se gaseste in mai multe limbi de ex www.ladypopular.com este in alta versiune hai si tu:X!