| DDDDDD a întrebat:

Stie cineva, pot lua cursuri de dans oriental in Botosani?winking

Multumesc. dau fundawinking:*

4 răspunsuri:
| Mar a răspuns:

La palatul copiilor nu oh go on
nu se face dans oriental
doar ans din asat "modern" laughing

| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a răspuns:

Dans oriental chiar nu stiu.imi pare rau sa iti spun ca nu stiu sa iti raspund la cererea ta. poate alta data voi reusi.pa!

| KATTY_9143 a răspuns:

Stiu ca la palatul copiilor se pot lua cursuri de dans, dar nu stiu sigur daca sunt cursuri de dans oriental.

Poti incerca.:*winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se vor organiza cursuri de dans oriental incepand cu luna februarie, la Casa Tineretului Botosani, pentru detalii: www.fashiondance.ning.com