| alepatry a întrebat:

Stie cineva site-uri cu filmulete cu Selena Gomez, in afara de youtube(si apropo sa nu existe pe youtube)?, adica sa fie filmulete rare, cu ea...cine imi da cele mai multe site-uri cu astfel de filmulete(video-uri), primeste funditakiss, multumesc

6 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Pai cred ca pe youtube gasesti. Adica, daca scrii selena gomez rare video.

| Raiden a răspuns:

Frate, da' aveti niste figuri si pretentii de nu mai puteti de voi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ar fi www.Selena-Gomez- video.com/ro

| fluturasul a răspuns:

Uita-te pe disney channel in weekend este ceva cu "o zi cu selena gomez" dar nu stiu daca sambata sau duminica.

| sbasty a răspuns:

Another Cinderella Story, Prinzessinnen Schutzprogramm, Die Zauberer vom Waverly Place - Der Film, Ramona and Beezus
Filme
2003: Mission 3D (Spy Kids 3-D: Game Over)
2005: Walker, Texas Ranger: Feuertaufe (Walker, Texas Ranger: Trial by Fire)
2006: Brain Zapped
2008: Horton hört ein Hu! (Horton Hears a Who!)
2008: Another Cinderella Story
2009: Prinzessinnen Schutzprogramm (Princess Protection Program)
2009: Die Zauberer vom Waverly Place – Der Film (Wizards of Waverly Place: The Movie)
tv serien :2002–2003: Barney & Friends
seit 2007: Hannah Montana (bisher in 3 Folgen als Mikayla)
seit 2007: Die Zauberer vom Waverly Place (Wizards of Waverly Place)
2006: Hotel Zack & Cody (The Suite Life of Zack and Cody)
2009: Zack & Cody an Bord (The Suite Life on Deck) (als Alex Russo)
2009: Sonny Munroe

gasesti ceva pe www.myvideo.de
insa in germana