| Madutza_Mada_1999 a întrebat:

Stie cineva unde se pot face cursuri de dans modern? (Brasov) dau funda happy

1 răspuns:
| Anonymus9 a răspuns:

În cadrul cursurilor de dans modern se abordează diverse genuri şi curente de dans: contemporan, caracter, hip-hop, balet, street-dance, show-revue. Studenţii vor afla aici că dansul nu înseamnă doar o serie de mişcări ritmate, dansul înseamnă mult mai mult, înseamnă armonie, bună dispoziţie şi nu în ultimul rând sănătate.
Dans modern şi contemporan Exotic Dreams
Înscrieri: Luni-Vineri: 1100 – 1500
Cursuri: Marţi şi Joi: 1800 – 2100
ccsbv_exoticdreams_27 ccsbv_exoticdreams_29 ccsbv_exoticdreams_30 ccsbv_exoticdreams_31 ccsbv_exoticdreams_32