| anonim_4396 a întrebat:

Stiti alte jocuri ca FooPets dar sa nu platesc nimic real si sa nu bage virusi tot cu animalute P. S. si in afara de webkinz. funda pentru cele mai frumoase jocuri

11 răspunsuri:
| dulcikaa a răspuns:

Scrii:,, jocuri cu animale" si gasesti destule
sau scrii,, animals games".
sper ca ti-am fost de ajutor

| MBG a răspuns:

Incearca Club Penguin, Panfu, Pandanda, Franktown Rock, Chobots, sau cauta pe http://www.kidsmmorpg.com/ pls fundita :D

| Myssteriusthanlife a răspuns:

Incearca pe facebook, este un joc happy pets este superb ai 2 catzei care trebuie ingrijiti pe parcurs faci bani si iti iei alte animale frumoase unicorni(pui). si altele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sim pets

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.Este un super tare joc se numeste Sims 2 si poti sa-l descratci de pe net. E virtual

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am webkinz este un bulldog si se numeste Rony

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As vrea dinacelea ca pe facebook. sa il ingrijesc in fiecare zi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am un site fain cu un joc se numeste ourworld

| eu.;] a răspuns:

Cu animale? hmm nu stiu incearcaa pe facebook farmville
sau games2girls is destuleblushing

| vlad_9538 a răspuns:

Incearca gta4 e super(ala nou desigur)si undercoverbig grin