| Membru0 a întrebat:

Stiti ce facultate sau cum poti ajunge sa lucrezi la Politia animalelor? multumesc

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Din cate stiu eu inca nu exista politia animalelor. Daca vrei sa lucrezi la politie trebuie sa faci o academie de politie, scoala de ofiteri sau subofiteri. Daca vrei sa lucrezi cu animalele fa o facultate de medicina veterinara.

| karsivan a răspuns:

Ea pe hratie exista dar nu are angajati ca nu are cine sa-i plateasca, oricum facultatea de medicina veterinara 6ani< Bucuresti, Iasi, Timisoara

| HenkyPenky a răspuns:

Avem si noi politia animalelor, insa nu ajuta la nimic, mai dureaza pana cand o sa fie cel putin pe jumatea a ce vezi la televizot.Iti trebuie pregatire in domeniul animalelor, facultatea de med. vet. happy