| angel_5676 a întrebat:

Stiti de unde pot cumpara papagali mari(nu stiu exact cum se numesc)? nimfe si alte specii mult mai mari?

13 răspunsuri:
| Roby67 a răspuns:

Daca nici nu sti cum ii cheama sa nu ii cumperi! Intii sa te informezi cum se intretin si dupa aia sa te intereseze partea financiara.

| UnicornsAreLove a răspuns:

Nu stiu dar o sa iti spun niste specii:Ca si nimfa este Cacadu-ul apoi mai este Aramakao, Papagalul Jaco si multe altele pe care nu le mai tin minte! Marele Alexander, Rossela, Micul Alexander, etc

| AvalohAlyn a răspuns:

De la magazinele de animale.In hypermarketul Real este si un magazin de animale numit Animax.Eu am vazut asa ceva ieri, avea si nimfe si papagali mari. Dar in Realul de la Galati.Eu sunt convins ca exista si in alte hypermarketuri Real din tara.

| Lawrence a răspuns:

Păi eu im vazut intr-un magazin din sf-gheorghe dar era foarte scump, 60 de milioane, adica 6000 de ron!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la petshopuri, gasesti nimfe, agaponis, rosela, micul si marele Alexander

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu la fel in Realul de la Galati dar cred ca sunt si in alte locuri papagalul acela costa o gramadaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am cumparat un Ara de pe net, de la un crescator. Pretul e destul de mare intr-adevar dar a meritat ca e crescut si invatat cu omul.Are doar 8 luni si 80 de centimetri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la mine kostaroznov@yahoo.com

| Lolly94 a răspuns:

Poţi căuta la magazinul de animalehappy

| Ancutza12 a răspuns:

In Pet Shopuri. La Real, Animax.

| B3cKham a răspuns:

Nu stiu exact la ce specie te referi, dar iti pot recomanda un magazin de animale din Cora Pantelimon...Are tot felul de animale, inclusiv papagali de aproximativ 25-30 cm! Sper ca am ajutat

| asphyxiated a răspuns:

De la magazinul de cumparat papagali mari fara nume si nimfe.