| RockableHu a întrebat:

Ştiţi nişte nume bune pentru o pisicuţă fetiţă birmaneză? :3

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bonnie, Sophie, Kitty, Sandra, Dolly, cite săptămini sau luni are? E mică si dulce pisicuta birmaneză, sint foarte frumosi pisoii din rasa asta, dar fetitele cind cresc nu sint asa frumoase, băietii motăneii in schimb da. are ochi albastrii pisicuța?

| RockableHu explică (pentru CristiDinBucuresti):

Da si 4 5 luni

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru RockableHu):

Sa i ti trăiască

| RockableHu explică (pentru CristiDinBucuresti):

Mersi multwinking

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru RockableHu):

Multumesc, sarut mîna pentru fundă.

| RockableHu explică (pentru CristiDinBucuresti):

Stai liniştit happy Mulţumesc încă odată

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru RockableHu):

Si eu tie, ce face pisicuța?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Ce nume i ai pus?

| RockableHu explică (pentru CristiDinBucuresti):

Perluţa happy

13 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Caty,Tomasina,Mussete,Fluvy,Tomita,Tomina,Tomasa,Tomy,Aby,Pawny,Ivy,Misa.

| RocKzZ a răspuns:

Sincer daca as avea o pisica i-as pune numele Pawny sau Pawnie. Altele : Patratel, Butoias ( daca e grasa laughing ), Pixel. Cam astea imi plac mult, sper ca si tie. Funda? ^^

| Lothar a răspuns:

Eu daca as avea o pisi : Hakuren, Pissiii,
Kurenai, Aimi, Akane, Chouko, Bufnita, Misa-Misa, Ivy, Kirrana eeetc.
Eu as ramane la Bufnita

| Salycumo a răspuns:

Buna. Nu stiu ce pisica e dar iti dau nume normale. Murica. Aby Barbiu. Sa spun cinstit nu prea stiu dar cauta pe google nume de pisicute Si apasa pe prima. Iti spun sunt o multime de nume.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Salycumo):

Fata ti a si zis, are pisica birmaneza, sau tu nu ai auzit sau văzut niciodată asa ceva?