| Amsm a întrebat:

Stiti vreun magazin de unde se poate cumpara pasta fimo sau cernit, din Timisoara? La Carrefour nu am gasit.

3 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Nici nu trebuia sa incerci la Carefour. Cauta la magazinele cu profil artistic, au in special materiale pentru pictura.

| Amsm explică (pentru minrest):

Era Fimo la Carrefour, dar era pentru copii. Si am auzit pe cativa care au luat in trecut, m-am gandit ca voi gasi si acum.

| minrest a răspuns (pentru Amsm):

Unde vezi in vitrina pensule, tuburi de culoare, acolo intreaba. Ti-as zice sa iei din Bucuresti, dar ce rost are, in Timisoara gasesti sigur.