| Addaaa99 a întrebat:

Stiu ca am numai intrebari de catei... dar... ce nume de catei masculi va plac?

16 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Rex, Charlie.

| Lorelai a răspuns:

Pai de femele imi plac Ruby, Cindy, Elsa, iar de masculi Scooby-Doo, Bijou, Rimbo.

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Max:Xcel mai atre imi place de cadn eram micahappy

Răspuns utilizator avertizat
| DonAnonymius a răspuns:

Aris, rexi, hampty, bruno, jesi, mike (stiu, ciudat, dar imi place), buster, monster.

| Fvn a răspuns:

Pe cateaua mea o cheama Lessy[ comun, stiu] dar o alint in toate felurile ----Porctzelul-Spinos[este catea dar se comporta ca o scroafa si barbisonul ei este spinos cateodatalaughing], Blaky/Tiganca[e neagra tuci], Graso/Monstru Marin[este mai plinuta ea de fel blushing]. Si cam atat.
Si oricum... ce daca ai intrebari numai despre catei? E o crima?oh go on

| Fvn a răspuns:

A, si ii mai spun cateodata si... potaie

| Alien a răspuns:

Terry!

| allleeeee a răspuns:

Cam astea sunt:
Rex(y), Lucky, Bubiko, Bibo, Max(y), Bruno, Boris, Guffy, Ivan.

| RoooneyThePuf a răspuns:

Delgado, konan, ritchie, papy, smochie, matt, groffy, burticalaughing... poate-ti place vreo 1.

| ThePoet a răspuns:

Pe cainele meu l-am numit COAIE.

| IrxnIroxyI a răspuns:

Salut! M-am gandit la : Max, Sasha (suna a femela, dar nu e! ), Ronaldo (:X), Lord, King, Rocky, Shane, Goldy, Chance, Bruno, Terry, Jerry, Charm, Ken, Morris, Piccolino, Romeo, Bobo, Boby, Toby, Fred, Corey, Mike, Crocky, Spot, Motty, Trix, Flix, Labush, Azorel, Lion, Tiger, Happy, Samby, Silver, Beethoven, Lucky.

Sper sa-ti placa si sa folosesti vreunul daca ai catel.:X
Pe al meu il cheama Morris.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.mai multe happy
pluto
puf
zoro [laughing]
Pik [sau pikaso]
rick
boris [sau bubu]
goofie

| Kaya_1133 a răspuns:

Catel

| TheButterflyEffect a răspuns:

Pai... Azor, Sparky, Max, Rex, Monster, Jerry, Bubico, Bijoux.

| Iusty26 a răspuns:

Chiar dragut ca ai intrebari numai despre catzei. Stiu si eu cateva nume : Rex, Sharky, Charlie, Ivan, Buster, Pluto, Negrutu ( daca este negru ), Azorel, Bobby, Spike, Rocky, Bobo. Please Fundita daca te-am ajutat!