| mihaimcm a întrebat:

Sunt grafician in pregatire si as dori sa cunosc pe cineva cu care as putea sa vorbesc mai multe in acest domeniu, programul meu de baza e photoshop apoi sony vegas, sai, adobe ilustrator, adobe flash, lucrez cu o tableta grafica de 1 an si in ultimul timp ma ocup cu grafiti-uri (le studiez, caci doresc sa creez unul cat mai curand). De 3 luni studiez anatomia umana, aproximativ, de 2 ani si jumatate studiez arta grafica.
Am 17 ani si http://mihaimcm94.deviantart.com/gallery/ reprezinta o parte din lucrarile mele, si simt nevoia de a avea cu cine sa compar lucrari/idei, pentru "mai multe detalii" adaugatima la prieten sau dati-mi un PM.

2 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Zici că studiezi anatomia... n-ai și ceva desene? Btw sunt Catnip29

| reaper a răspuns:

Caut web designeri / programatori / graficieni cu plata la proiect, imi puteti scrie pe mail, TPU@reapdevelopment.com