| anonim_4396 a întrebat:

Știe cineva ce pasăre este aceasta? https://www.google.com/......ps?/search

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Deci tu cauți pe goagăl imagini, cuvântul "sticlete" și apoi dai captura cu ce-ai găsit și ne intrebi : "ce pasăre este aceasta? "

tu ce zici de tine?

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Nu este sticlete, pe TPU nu merge sa pui altfel poze. Si este singura poza pe care am găsit-o...

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

"Nu este sticlete"

deci prin cele un milion de returnări, gugăl minte?

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Dacă nu vrei să-mi răspunzi la întrebare, pur și simplu nu răspunde nu trebuie sa faci mișto despre poza, de unde este și asa mai departe.

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

"u vrei să-mi răspunzi la întrebare"

anică, ai căutat pe gugăl sticlete, aia ți-a dat gugăl. Ce nu e clar, ce e de neințeles?