| Cqarina a întrebat:

Tocmai ce am facut baie catelusei mele de aproape 5 luni, e bichon maltez. E cuibarita intr-o patura si invelita, dar tremura. Nu cred ca e de la frig, face asta sa se usuce... sau de ce? Ajutati-ma va rog!

4 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Tremurat ca sa se usuce hai ca asta e bună laughing
Tu ce faci la frig sau când ești speriat!?

| christall a răspuns:

Eu imi usuc catelusa cu uscatorul de par, nu o las uda sa raceasca. Tremura de frig.

| AureliusTPU a răspuns:

Trebuie tinut in casa pana se usuce la caldura si e normal sa tremure doar usucal cu uscatorul de par daca vrei sa se incalzeasca intre timp

| NoName5435426976425 a răspuns:

Vaie?laughing
Ce e aia vaielaughing