| Andreeasmile1607 a întrebat:

Tocmai ce am primit un iepuraș de camera, dar trebuie sa-i găsesc o cusca. Știți cumva un, site unde as putea cumpăra o cusca care sa nu fie foarte scumpa (maxim 300 de lei)
Multumesc anticipat tongue

Răspuns Câştigător
| xeniaroberta11 a răspuns:

Este un site, okazii.ro, acolo am gasit colivie pentru papagalul meu 150 ron, poate gasesti ce iti trebuie, daca nu cauta pe olx, gasesti tu ceva

2 răspunsuri:
| DeliaDelyDede a răspuns:

Du-te la un PetShop de preferat Animax eu am cumparat cusca spatioasa de Iepuri, Porcusori de Guineea, etc cu doar 70 lei!
Daca nu ai Animax incearca la un Petshop normal

| Andreeasmile1607 explică:

Ok,mersi big grin