| Flostar2010 a întrebat:

Uite joc metin2 si vreau trade hack by banjo1 cine ma poate ajuta sa il descarc fara sa aiba virusi dau fundita va roggggg.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e uploadat hacku bine si nu merge valentyn111

| KiraXander a răspuns:

Nu merge hacku de pe tools ca a expirat timpu de descarcari ce sa ma fac?

| Zares a răspuns:

Download: http://www.filehost.ro/28859695/MEtin2MultiBotHAck_exe_rar/

Este un hack de il folosesc momentan, are de toate dar din pacate din cauza gameguardului nu functioneaza 3xdmg si speed attack.

Dar functioneaza bine, bot, fish bot, autopickup, hack lure.

Autopickup: daca tu ataci un metin si vine altu si ataca acel metin chit ca da dmg mai mult ca tine can se sparge piatra in 1 secunda tu aduni si ce este cu numele lui.

| Zares a răspuns:

Video Tutorial + Download Link

http://adf.ly/Ijq6V

| porthos a răspuns:

Http://www.megau.pload.com/? d=6OHS0V4G (megaupload trebuie scris fara punct) trade hack by banjo, care jucati pe pegasus lasati un mesaj aici si va ajut :) bafta

| valentyn111 a răspuns:

Flostar ar fi incorect sa folosesti hackuri dar eu o sa-ti spun. intra pe m2-tools.de.happy