| Comi2001 a întrebat:

Um pot face like-uri? Aceasta este pagina mea https://www.facebook.com/pages/Hockey-Fans/2801226221328 02 eu merg la meciuri de hockey fac filme, poze, rezumatele meciurilor dar o sa postez debea in septembrie cand incep meciurile de hockey.

Daca ma ajutati cu un like va multumesc din suflet.

Răspuns Câştigător
| yknow a răspuns:

Am dat like! Poti sa verifici sunt Ade Adelina Georgiana.

2 răspunsuri:
| Luminou a răspuns:

Pentru like-uri poti sa-i dai paginii share,sa iti pui link la statusuri, sa faci publicitate in chatul jocurilor, sa spui prietenilor, colegilor, etc.

Sper ca am fost de ajutor big grin Funda?

| Comi2001 explică (pentru Luminou):

Daca ma poti ajuta si cu un like tio dau cu cea mai mare placere