| Callme a întrebat:

Un bullmastif se intelege cu un Dogue de bordeaux daca ii tin impreuna de mici?
Funda pentru raspunsul bunhappy

Răspuns Câştigător
| Minks a răspuns:

Depinde de temperamentul fiecaruia in parte. Sunt rotwailleri care se inteleg bine si cu pisici, dar altii care le-ar sfasia. Deci, depinde de fiecare caine in parte.

4 răspunsuri:
| TrottiForYouOfSurprise a răspuns:

De obicei daca cateii sunt tinuti imprenuna de mici nau de ce sa nu se inteleaga.Ei sunt aman2 caini de talie mare dar in mod normal ar trebui sa se inteleaga.Dar depinde si de temperamentul fiecaruia

| JustInCase_1628 a răspuns:

Mai greu daca sunt ambii masculi, dar nu imposibil.

| simina2000 a răspuns:

Da daca sunt tinuti d emici impreuna da dar ai grija sa te imparti egal fata de ei daca ii dai unuia mai multa atentie celalalt va fi gelos si atunci s-ar putea sa nu se mai suporte.
Succes!

| saria a răspuns:

Animalele daca de mici sunt tinute impreuna sunt mari sanse sa se inteleaga, indiferent de specie/rasa