| anonim_4396 a întrebat:

Un motan de 54 de zile(știu, mic) care a plecat din curte noaptea și nu a mai venit de aproape 2 zile înapoi, are șanse să se mai întoarcă? A plecat de lângă pisica mamă și cei 4 frați și mama pisică.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

A plecat de lângă pisica mamă și cei 4 frați și mama pisică.
Care e diferența dinre pisica mamă și mama pisică?
Dacă are 54 de zile și a plecat de 2 zile, dacă mai e în viață, sunt șanse să se întoarcă, dar mici.

| Andreeush a răspuns:

Șansele să se întoarcă sunt mici, fiind pui e vulnerabil, i se poate întâmpla orice.
Ai încercat să îl cauți prin împrejurimi?