| byanca01 a întrebat:

Unde pot gasi cochilii de scoici(in Brasov)? nu la mare

13 răspunsuri:
| SasaSasa2000 a răspuns:

Pe google, nu ați trebuie cine știe ce conexiune de internet.

| AxelBv a răspuns:

Ce / cate cochilii ai nevoie, cred ca mai am eu prin casa o punga.

| byanca01 explică (pentru AxelBv):

Grozav si cum ma va ajuta pe mine ca tu ai cateva intr-o punga?

| AxelBv a răspuns (pentru byanca01):

Avand in vedere ca sunt din Brasov, te iti pot face eu cadou cateva.winking

| byanca01 explică (pentru AxelBv):

O pe bune?

| AxelBv a răspuns (pentru byanca01):

Da, o sa arunc o privire in weekend sa vad pe unde le am puse. Numai spune-mi exact ce ai nevoie.

| byanca01 explică (pentru AxelBv):

Adica asa pur si simplu?

| AxelBv a răspuns (pentru byanca01):

Dawinking

| byanca01 explică (pentru AxelBv):

Bine unde ne intalnim?

| AxelBv a răspuns (pentru byanca01):

O sa ma uit pe acasa weekendul asta si vad ce am. Da-mi un mesaj privat cu userul tau de mess si vorbim mai mult.

| byanca01 explică (pentru AxelBv):

Falen_angel99

| Sup3rN0va a răspuns:

La mare altundeva nu exista.

| byanca01 explică (pentru Sup3rN0va):

Ma referar la magazine