| anonim_4396 a întrebat:

Unde trebuie sa caut pentru ca sa schimb limba browserului in italiana, ca vreau sa imi fac un cont pe locmt2straight face, am calculatorul in lima romana deci ar trebui sa fie usor?, multumesc

3 răspunsuri:
| al3xal3x1 a răspuns:

Simplu cand instalezi BROWSERU iti apare sa alegi limba si alegi ITALIANA. Exact ca in poza-> http://lh6.ggpht.com/......SCREEN.jpg

| TheFlame a răspuns:

E foartre usor. daca ai mozila intra la: TOLLS

| TheFlame a răspuns:

Tools-options-content-choose language si cauti italiana si adaugi limba si o dai prima de sus apasand move up big grin