| JASMIN3214 a întrebat:

Urgent! Am un cățel de o saptamana la mine si de doua zile nu mananca si vomită. Catelul are doua luni. Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| icmitea a răspuns:

Du-te cat mai urgent la veterinar deoarece la varsta asta daca e ceva grav nu mai poate trai mult vezi poate are alergie la ceva, vreo boala vezi si viermi de la lapte poate fi extrem de grav daca nu mergi

3 răspunsuri:
| EkToR a răspuns:

Depinde...Sfatul meu este sa te duci la veterinar, poate sa fie grav...

| Apac a răspuns:

Du-l imediat la veterinar, are o infecție stomacală sau viermi de la lapte; verifica excrementele lui, poate îți dai seama ce are, mai ales daca sunt viermi.

| Brehoi_Cami_1976 a răspuns:

Du-te IMEDIAT la un veterinar specializat. Poate e ceva grav sad