| adrianhasde a întrebat:

Va plac fenomenele meteo extreme?

Răspuns Câştigător
| VladRO a răspuns:

Da, da, da, chiar am luat parte la unul, am fost acu 2 luni, la munte, si a inceput sa ploaie, dar nu cu apa, cu bucati de gheata cat un ou de prepeilta, si unele chiar si cat un ou de gaina, plafonul masinii era tot indoit... happy am si niste poze happy

14 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Omul a fost preocupat de fenomenele atmosferice, la inceput de stihiile naturii, apoi de setea de cunoastere. Cum sa nu iti fie teama de o tornada, un cutrmur sau o ploae cu piatra care distruge totul in cale!

| Emeraude a răspuns:

Imi plac uraganele. laughing

| poechce a răspuns:

Daaaaa. Dar la ce te referi cand zici fenomene meteo extreme? Tornade, tsunami. sau fulgere, grindina?

nony
| nony a răspuns:

Mie nu, tie iti place sa ramai fara casa in 3 sec? thinking sau sa mergi cu barca prin sufragerie...alege-ti fenomenul.

| JustMeFlory a răspuns:

Da, imi plac! Dar sa nu fie nici prea extreme!laughingAdica sa fiu luata pe sus de o tornada, sau mai stiu eu ce! Vreau sa mai traiescbig grin

| Ingerasull99 a răspuns:

La nebunie, dar nu cand sunt la munca, ca imi da de munca laughing!

| monyk a răspuns:

Hmm, imi provoaca o stare de adrenalinahee hee

| viki a răspuns:

Bineinteles. le ador.love strucklove struck

| mircea a răspuns:

Da. Imi place trasnetul. Mai ales cand loveste pe cine trebuie....Mai rau este dupa aia, cand saracul nu mai stie de ce l-a pălit.

| adrianhasde explică:

Ma refer la soiurile de fenomene meteo: tornade, uragane, fulgere, grindina si formatiuni noroase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie chiar imi plac asa e @monik16 parca ai o adrenalina si toata lumea fuge prin casa sa inchida geamurile rolling on the floor rolling on the floor laughing LOL. si ploua nu mai e cablu nici lumina... si zici ca se rupe cerul... e chaiar musto sa stiti mei imi plk!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, daca nu ma aflu in calea lor. Imi plac foarte mult furtunile cu tunete si fulgere, privite din casa desigur laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaa!
Ador love struck
Despre ce este vb? straight face
xoxo
by dydee

| vivi_6895 a răspuns:

Da, cam tot ce duce spre extremwinking. Apropo de fenome extreme, acum cateva zile...(parca) a fost un fenomen care ar fi proiectat Crucea Caraiman pe cer.Stie cineva mai multe detalii?