| pwp a întrebat:

Va place sterling knight? si daca da ce va place la el?

Răspuns Câştigător
| Escape a răspuns:

Da da; x are niste ochii superbi si imi place si vocea lui si cand spune in '''sonny si steluta norocasa'': pace fraierilorrolling on the floor

10 răspunsuri:
| Deea a răspuns:

Da mult de tot:X chiar are niste ochii superbi si e un actor grozav:X

| ██████ 100%LuvPuffy'Ionika! a răspuns:

Da imi place de el e dragut ochi lui albastri parca te vrejesc, si cand il vezi o doamne iti vine sa lesini e foarte dragut :X:X:X:X:X:X:X:X:X:X

| ilovemusic_8685 a răspuns:

Mie imi place de el:X...imi plac ochii lui:X:X:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place de el fiindca pune suflet la ceea ce priveste muyica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il urasc pe sterling pentru ca e ppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppprostuttttt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ne placcce sterling knight :are niste ochi superbi si o voce de aur big grin cu dragoste din partea noastra (pentru sterlig knight) bye bye bye,, PACE FRAIERILOR" am glumit e citat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il iubesc are niste ochi albastrui :X parul lui e superb si imi plac replicile lui din sonny with a chance, mai ales expresia fetei cand zice : pace fraierilor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voi sunteti inebunite dupa un tantalau! sa fin seriosi. exista baieti mult mai draguti decat el! vai.cu ochii lui superbi. ce sa spun

| prajiturica13 a răspuns:

O doamne il adorrrrr:X:X e viata mea numai mel lui le ascultlove struck melodia preferata este What you mean to melove struck are o voce incredibilalove struckel este incredibil atat de frumos si atat de talentat e minunat love struck il iubesc multlove struck bravo fetelor celor care va placelove struck

| EunByul a răspuns:

Imi place tot la el
mai ales felul in care priveste fetele sau pe sonny, ochii lui, zambetul sau, vocea si felul in care canta.
iubesc totul la el.
sunt fanul numarul 1