| hamham_1461 a întrebat:

Va rog frumos! Cei care jucati webkinz, as dori si eu un cod(nu cont sau parola)dar sa fie nefolosit va rog frumos.Va implor, va dau fundita.Eu vreau un cod nefolosit ca am un webkinz dar nu mai stiu numele si passu adica am uitat contul.Va rog, va implor dati-mi si mie unul (pe privat)adica prin mesaj va rog si va dau fundita ca nu vreau sa stie toata lumea codu.Raspuns urgent!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni nu ti-l va da. Imi pare rau, dar nimeni nu da 40 de lei ca sa isi dea codul moca sad. Mai bine iti faci un cont de proba :d.

1 răspuns:
| WebkinzRomania_4948 a răspuns:

In fiecare zi dam CODURI Webkinz
pe site-ul oficial Webkinz Romania:
www.WebkinzRomania.ro
:)