| Gyany02 a întrebat:

Va rog frumos spuneti-mi si mie un bilet pe care sa-l pun astazi la pariuri sportive sau daca nu niste meciuri... ofer funda.

2 răspunsuri:
| rutanklan a răspuns:

Nu prea mai sunt oferte care sa merite. Marti si miercuri au fost cote bune.

| mitsufball a răspuns:

Stanleybet.ro
vezi acolo sunt cele mai bune cote si iti poti face biletul de acasa cu codurile si tot ce vrei si acoalo doar il faci, daca te uiti te acasa ai avantajul ca poti verifica si ce-au facut unele echipe ultimele meciuri, forma etc. sper ca te-am ajutat! big grin