| hannahm123 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati crying nu stiu ce sa ma fac. pisica mea tot vomita o chestie alba lichida in cantitati destul de mari (arata ca saliva de la om ) deja e a 4 oara in 30 de minute si face foarte ciudat crying ma tem sa nu moara. dupa ce vomita e jucausa dar parca a mai slabit nu ii mai simt burtica asa mare crying nu are doar o luna jumatate poate chiar mai putin. am gasit-o pe strada si am luat-o sa nu moara exact acum o luna. nu stiu ce sa ma fac

3 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Poate a mancat ceva otravitor si organismul incearca sa elimine substanta toxica, am patit-o si eu si dupa ce am dat totul afara nu am avut nimic, nici macar o banala durere de cap. Vezi ca multe flori/plante de apartament sunt otravitoare.

| Johnd94 a răspuns:

Fugi cu ea la veterinat.

| Simona_Alexandra_Chirila_1991 a răspuns:

Are paraziti intestinali du-te la farmacia veterinara si ia ceva de acolo o sa te indrume ei.