| andreutzaRBD a întrebat:

Va rog unde pot gasi Reksio ori care cu a s vrea am de graba reksio si comoara piratilor reksio si nemo mai multe dar sa pot sa le downlodez

3 răspunsuri:
| Fresh a răspuns:

Lol ce tampiti sunteti...i-auzi demo....si cica nu poti sa le downloadezi straight face prietenas da-mi un mesaj privat si iti dau eu un link happy ca nu-mi da voie TPU sa ti-l trimit. spune ca incurajez pirateria

| KeshaTikTok a răspuns:

Nu poti sa le downloadezi, poti sa le ai decat daca il cumperi pe CD.

| Gav_Andry_1997 a răspuns:

Poti doar demo eu am aproape toata cdurile cu rksio in afara de reksio si masina timpului dar am reksio si captain nemo si reksio si oznul, reksio si comoara piratilor, mai tarziu iti dau daca gasesc, de unde sa le ei demo