| lorryna2 a întrebat:

Va rogg zicetim cum ma loghez pe facebook de pe ourworld, ca exista unele coduri de gems care se pot baga doar daca esti conectat va rog zicetim fundita

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu as vrea sa-mi spuna si mie cineva

| xXxIulyxXx a răspuns:

Unde bagi de obicei codurile de gems, in drepta este un gen de titlu ca in locul de gems. Scire conect with Facebook si intr-un chenar emblema Facebook. Apasa pe ea. Iti va spune Connect with Facebook to continue. Iti scrii e-mail-ul, parola si se conecteaza.