| MontanDewDarkBerry a întrebat:

Va`s ruga sa`mi spuneti niste telefoane care sa aiba android, sa aiba si ceva aplicati faine si sa mearga si netu cat de cat... Si daca puteti sa`mi spuneti si cat costa.

5 răspunsuri:
| Saddelyx a răspuns:

LG Optimus Sol
-Cu abonament (Vodafone) 12 euro - 470 lei
-Fara abonament - 1000-1100 lei
PS:Eu mi l-am luat la abonament.happy

| WizKhalifaa a răspuns:

Sunt multe telefoane cu android.
Aplicatile le iei tu de pe market (multe sunt gratis ). Mai bine zi tu de cati bani dispui, e mult mai simplu asa.

| sharky88 a răspuns:

Http://www.phonegg.com/Top/Fastest-Processor-Cell-Phones.html
Poti alege din lunkul de mai sus...eu as alege, un LG Optimus 2x(calitate/pret)

| slazzer a răspuns:

Eu am un se neo si sunt multimit de el... il recomand daca vrei sa il cumperi eu am dat 350 euro cand l-am luat

| GicuFTW a răspuns:

IScândură- între 2.649 lei şi 3.549 lei