| heyammulteprodusedevanzare a întrebat:

Vand cartea insemnarile unei pustoaice 2 urgentttt dettalii imi scrieti jos cine o vrea o aduc chiar eu la destinatie,,,

8 răspunsuri:
| nimeniooda a răspuns:

Eu,dar cat costa?winking

| heyammulteprodusedevanzare explică (pentru nimeniooda):

30 lei si ti-o aduc eu

| heyammulteprodusedevanzare explică (pentru nimeniooda):

30 lei si aduc la tine acasa daca stai prin Bucuresti

| adreeadees a răspuns (pentru nimeniooda):

Deci? vrei cartea zi-mi maxim in 5 ore

| twilightt a răspuns (pentru heyammulteprodusedevanzare):

Ma frate! Cu 33 tio iei de la magazin fara sa fie rasfoita de alctineva! DEci nu o sa vrea nimeni! Si de ce iti trebuie sa o vinzi,, asa urgent"?

| adreeadees a răspuns (pentru twilightt):

Pai e nou nouta si e 30 lei asa caa... nu e diferenta decat de 3 leilaughing) la mine e mai ieftinn

| twilightt a răspuns (pentru adreeadees):

Nai de ce so vinzi decat daca nu-i buna cu un pret mai mic decat cel initial! Asa ca...

| nimeniooda a răspuns (pentru adreeadees):

Pai... scuze nu stau in bucuresti..scz