| DrugFree a întrebat:

Varcolac sau vampir? Motivati raspunsul!

Răspuns Câştigător
| katw a răspuns:

Vampir.sunt mult mai tari.+ ca sunt mult mai multe filme cu vampiri.the vampire diaries.laughingma rog...e si cu varcolaci dar vampirii sunt mult mai taritongue

9 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Vampir. E mult mai misterios, e mai uman, şi în general e jucat de actori sexy în filme laughing

| BetterThanDrugs a răspuns:

Paii Niciunulbatting eyelashesbig grin

| mymy a răspuns:

Vampir. De ce? Pentru ca sunt mai cool big grin si esti toot timpul vampir cand te transformi in varcaolac te doare mai ales prima data oh go on PRAF! [parerea mea] Si in plus esti "puternic" doar cand e luna plina.si oh go on

| LittleKiss a răspuns:

Vampir! s-ar integra mult mai usor printre oamnei :p

| EvangelineDS a răspuns:

Vampiri
sunt faini

| ankadella a răspuns:

Vampir pentru. ca varcolcul e paros si :-&... vampirul e mai tandru, misterios si rooomantic atunci cand suge sangele cu pasiiiiune :****

| zeldaxlove64 a răspuns:

Vampir pentru ca e si mai infricosator pentru petrecerea ta de groaza! Funda plsss

| andreiwizard39 a răspuns:

Vampir!winking funda?

| adynutza_9365 a răspuns:

Vampir lol fiindca mi-am facut testul ala si zicea ceva de genu esti rea esti un vampir insetat de sange lol