| FlyingSparkle a întrebat:

Vi se pare ciudat ca acum, la aproape 13 ani, sa doresc sa invat sa cant la pian?

7 răspunsuri:
| ioana1704 a răspuns:

Nu. e f frumos sa-ti doresti asa ceva. inseamna ca esti sensibil(a). Succes!

| Florinnaa a răspuns:

Eu cant la pian din clasa intai.si am mers deja la 2 olimpiade.:X e ft frumos, inseamna ca esti sensibila, ca o floricika de gingasa.:X... poti incepe de la ce varsta vrei:X:*... fundita?

| Crisyy a răspuns:

Nu e ciudat deloc, daca chiar vrei si te pasioneaza de ce sa nu inveti?

| iTami a răspuns:

Nu,deloc.si eu as vrea, de fapt eu vreau de cand eram mica.
si de ce ar fi ciudat? pentru ca IoanaAndrei a inceput la 7? sau ca Emily Bear, de 9 ani, a cantatr la casa alba :C? nu te lasa descurajata de ceilalti.ce e in sufletul (sau creierul) tau conteaza.

| FackingJungle a răspuns:

NU. foarte bine ca vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Mie nu mi se pare ciudat, ba din contra, un artist adevarat descopera multe, iar tu ai o farsta frageda, nu esti inca o adolescenta in persoana, esti tot un copil! Eu te sfatuiesc sa iei lectii, poti intreba la scoala profesoara de muzica, poate are relatii sau cine stie poate stie sa cante!

Eu iti urez bafta! happy

| FlyingSparkle explică:

Si daca e bine, unde as putea gasi un profesor sau o profesoara? precizez si faptul ca parintii mei nu au destui bani ca sa cumpere un pian. :[