| Idunna2888 a întrebat:

Voi calatori cu avionul impreuna cu 2 pisici. Care este procedura in aeroport? Exista vreun control special? Din cate am inteles de pe internet trebuie sa scot pisicile si sa le tin in brate la controlul de securitate.

6 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Ai informat compania aeriana ca vei calatori cu 2 pisici?

| Idunna2888 explică (pentru alina2k18):

Da

| alina2k18 a răspuns (pentru Idunna2888):

Da cautare pe google cu numele companiei si transportul animalelor, fiecare companie aeriana are niste reguli.

| acerr a răspuns:

Nu, asa, cum naibs sa le ti in brate? ai nevoie de gentute mici, unde pleci? cu ce avion?

| Idunna2888 explică (pentru acerr):

M-am exprimart. Ziceam ca la controlul de securitate din aeorport trebuie sa scoti pisica din gentuta ei.

| acerr a răspuns:

Ce greu iti va fi, doamne ajuta@sunt genti de material cu plasa astea sunt pentru avion pentru ca le duci sus cu tine, nu la cala