| Doctorfishadi a întrebat:

Voi ce ati alege intre un acvariu plantat si ciclide africane?

Răspuns Câştigător
| Animalpet a răspuns:

Ciclide africane. Iti recomand sa cauti pe internet diverse acvarii si sa te hotarasi ulterior ce tip iti place mai mult.

| Doctorfishadi explică (pentru Animalpet):

Da le stiu impresioneaza enorm coloristic, putini pesti de apa dulce se pot pune cu ele din acest punct de vedere.Am 3 pui de caeruleus intr-un acvariu de 60 ltr(sunt mici), dar parca nu incanta, in mormanul de piatra paca lipseste ceva.Crezi ca daca le fac un acvariu de 2-3 sute litii si mai iau 40 imi scimb parerea?

5 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Sună mai bine acvariu plantat.

| Grigore666 a răspuns:

Acvariu plantat.

| RockableHu a răspuns:

Acvariu plantat pentru ca nu se sperie pestii laughing

| AndreeaDeiia a răspuns:

Acvariu plantat laughing