| andreieftenie42 a întrebat:

Voi ce hobby-uri mai aveti? la ce seriale va mai uitati?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

La bloc mă uit, e super fain

7 răspunsuri:
| Justme1997 a răspuns:

M-am uitat recent la the good doctor, good omens, stranger things si Wednesday

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma uit la sezonul 2 din mandalorian, joc elden ring de cand a aparut, cred ca am vreo 500 de ore jucate, mai joc cate un meci de warzone 2, am cumparat si doom eternal, pare interesant, si mai nou imi face cu ochiul warhammer 40k darktides pare distractiv.
Fac sport, nu mai beau cafea, am inlocuit cu cacao, vreau sa ma las de alcool si sa imi schimb serviciul cu unul mai bun.
Uite aici un top cu seriale interesante zic euhttps://m.youtube.com/watch?v=C2lZZiZNWns

| iulianr a răspuns:

Fotografia pe film, cititul si imi mai place sa fac mici proiectele in domeniul designului grafic. Nu ma uit la seriale.

| Mmmmmm7172 a răspuns:

Jocurile pe calculator, pictatul, cititul, filmele. Momentan nu ma uit la seriale ca nu gasesc nmc interesant. Ma uit la filme, de exemplu Gabriel's Inferno, Addicted, After.

| andreieftenie42 explică (pentru Mmmmmm7172):

Filme horror bune?

| anonim_4396 a răspuns (pentru andreieftenie42):

Terrifier 1 si 2, vhs, hereditary, blackcoats daughter, lighthouse, last shift, etc.

| Theodor24 a răspuns:

Jocurile(caut oameni pentru asta)
Scrisul
Sportul și plimbările