| DrugFree a întrebat:

Voi credeti in yeti? Dar in bigfoot? De ce da de ce nu? Detaliati!

8 răspunsuri:
| yumeee a răspuns:

Nu. pentru că nu există.

| Violent a răspuns:

Am sa-ti spun niste versuri:
De obicei nu cred pina nu vad cu ochii mei daca se poate
Cind visele devin realitate
O sa vad cu ochii mei daca se poate

Nu cred in stele, in chestii de astea mondene

| Teils a răspuns:

Nu! Deoarece daca ar fi adevarati nu ar aparea in Romania (din cate stiu numai in Sudul Americii, Argentina, Brazilia etc)

| Anastasiaa a răspuns:

Nu cred in chestii de-astea. povesti de adormit copiii oh go on. unii se cred destepti si fara frica si inventeaza povesti ca sa sperie copiii straight face.

| ღdragonis001ღ a răspuns:

Yeti nu! bigfoot nu! amice nu exista deoare ce sunt creati ale oamenilor pentru a face vanyar de machiete, obiecte colectionate. Yeti si bigfoot (zau)pune punct la povestea acasta despre miturile lor acum daca o lom pe cealata parte cred doare ce exista si o masina cu acest nume :http://www.legendayeti.ro/ sper ca ti-am fost de folos chiar daca este parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi de asta nu`i bine ca parintii sa`si lase prea mult copii la tv si la pclaughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca da, chiar si in mos craciun

| sims2love a răspuns:

Eu una cred intr-o proportie de 99%.
Pot exista asemenea "creaturi" dar intalnite numai in zonele mai putin frecventate de turisti.
Sigur ca exista, caci cineva care a scris despre ele sigur a plecat de la o idee [ceva care a vazut si l-a inspaimantat], altfel nu mai scria. Dar nimic nu este sigur. Nu este scris alb pe negru si dus in fata legii sa spuna : " Da, exista" sau " Nu, nu exista". Exista asemena creaturi, produse din accidente genetice. happy
Eu cred ca s-ar putea sa existe. Parerea mea!