| ofistanciu a întrebat:

Vreau sa donez unui iubitor de animale un pui de bison, vrea cineva?

9 răspunsuri:
| JammyBrooks a răspuns:

Ce farieri...voi credeti va jur eu ca nimeni nu da un bichon pui gratis!

| IsabelaIssa a răspuns:

Eu vreau big grin mai am un canish si inca 2 cred ca nu sunt rasa pura. dar tot mai vreau :X:X

| clausialin a răspuns:

Mai ai puiul de bichon, de unde esti?

| ofistanciu explică (pentru clausialin):

Cred ca te-am localizat, iti doresc sa te bucuri alaturi de cei dragi de minunatia de catifea neagra...trebuie sa stii ca a fost prima mea feblete, nu pentru ca nu-i iubesc pe toti la fel, dar acum am o alta trecuta la capit febleti...sa va traiasca si sa va bucurati de ghidusiile ei si de iubirea ce o poate avea pentru toti

| clausialin a răspuns (pentru ofistanciu):

Multumim frumos, toata lumea a fost incantata de ea si au spus ca e o BIJUTERIE de catel.

| ofistanciu explică (pentru clausialin):

Ma bucur pentru achizitia facut si multumirea sosita imediat ...sunteti oameni minunati cei ce inca mai cred in oamenii din tara noastra.

| nooooc a răspuns:

Super. si eu vreau dar nu bichin, ci bulldog francez sau englez daca ai :X

| ofistanciu explică:

Dragele mele iubitoare de bisoni.si nu numai... puiutii pe care ii am au 1luna si jumatate au au vaccin facut si credeti-ma ca mai exista in tra asta si oameni de buna credinta, iar cei ce se indoiesc de credibilitatea anuntului cred ca ei au o problema de neincredere din te miri ce motiv.si ...pentru anutzza daca iti doresti cu adevarat sunama la nr 0722705747 si putem sta de vorba cf promisiunei facute.

| anutzza_4791 a răspuns:

Cat timp are bishonu? eu vreau unul dar sa nu aiba mai mult de o luna...